Usuń konto na Twitterze

Usunięcie konta na Twitterze nie jest bardzo trudne. Postępuj zgodnie z planem krok po kroku, aby szybko usunąć swoje konto.

  1. Zaloguj się na https://www.twitter.com.
  2. Jeśli jesteś zalogowany, przejdź do sekcji „Ustawienia”.
  3. Przewiń całą drogę w dół i kliknij na 'Dezaktywuj moje konto'.
  4. Wypełnij swoje hasło i kliknij 'kontynuuj'. Twoje konto jest teraz usunięte.

Twitter będzie przechowywał Twoje dane przez 30 dni po usunięciu Twojego konta. Jeśli zalogujesz się ponownie w ciągu 30 dni, Twoje konto zostanie reaktywowane.

usunięcie konta Twittera

Dlaczego usuwać Twittera?

Twitter jest bardzo popularną platformą mediów społecznościowych, która jest bardzo popularna od czasu pojawienia się mediów społecznościowych. Platforma jest również bardzo popularna wśród gwiazd, artystów i polityków.

Tweety są krótkimi wiadomościami o długości do 140 znaków. Tweety są widoczne dla twoich zwolenników, ale są również zawarte w wyszukiwarkach. Dla niektórych osób jest to powód do usunięcia ich konta na Twitterze.

Inni decydują się wypróbować inną platformę społecznościową lub nie być już aktywnym wszędzie, ale tylko na Instagram lub Facebook. Więc każdy ma swój własny powód, aby zatrzymać Twittera. Jeśli podjąłeś decyzję o zaprzestaniu używania Twittera samodzielnie, możesz anulować swoje konto, wykonując powyższe kroki.

0 0 votes
Artikelbeoordeling
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x