Usuń swój profil Linkedin szybko i łatwo w 6 krótkich krokach!

Jesteś członkiem Linkedin i decydujesz się zrezygnować? W tym krótkim przewodniku wyjaśniamy, jak szybko i łatwo usunąć swój profil z korporacyjnego portalu społecznościowego Linkedin.

Postępuj zgodnie z planem krok po kroku

Krok 1: Wejdź na stronę https://www.linkedin.com i kliknij na swoje zdjęcie profilowe.

Krok 2: Kliknij na link „Privacy & Settings”.

Krok 3: Jesteś teraz na stronie z przeglądem kont. Kliknij na „konto” w lewym pasku

Krok 4: Jesteś prawie na miejscu, kliknij na „Close LinkedIn Account”.

Krok 5: Linkedin chce teraz wiedzieć, dlaczego chcesz usunąć swoje profile Linkedin. Proszę podać powód usunięcia konta.

Powód usunięcia konta LinkedIn

Krok 6: W końcu musisz wypełnić swoje hasło i potwierdzić je. Twoje konto jest teraz usunięte.

Pamiętaj, że w ramach Twojego konta nie ma aktywnych kampanii reklamowych. Usunięcie konta nie jest wtedy możliwe. Musisz najpierw dezaktywować wszystkie aktywne kampanie, zanim będziesz mógł usunąć swoje konto.

LinkedIn usunięty, jak postępować?

Jeśli usunąłeś swoje konto z Linkedin, będzie to widoczne na samej stronie. Twój profil nie jest już aktywny. Jednak Twój profil nadal będzie się pojawiał w wyszukiwarkach. Zanim Twój profil zostanie usunięty z wyszukiwarek, trwa to kilka dni, a czasem nawet tygodni. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz sam wysłać zapytanie do wyszukiwarki.

Dlaczego usunąć LinkedIn?

Istnieje kilka powodów, dla których ludzie decydują się na usunięcie swojego profilu LinkedIn. Może to być spowodowane względami prywatności, ale także po prostu zmęczeniem sieci społecznościowej lub brakiem na nią czasu. Istnieje tak wiele portali społecznościowych, jak Facebook i Twitter, ale również wielu mniejszych graczy jest tam aktywnych, potrzeba dużo czasu, aby uczestniczyć we wszystkim i jest to tylko ta strona, którą lubisz najbardziej.

0 0 votes
Artikelbeoordeling
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x