Rzucenie Instagramu

Skończyłeś Instagram i postanowiłeś usunąć swoje konto? A może chcesz zrobić sobie przerwę i tymczasowo dezaktywować swoje konto? W tym przewodniku wyjaśnimy, jak usunąć swoje konto Instagram. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

Usuń mapę drogową Konto Instagram

  1. Wejdź na stronę Instagram.com i zaloguj się, podając swoje dane konta.
  2. Kliknij na swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu, a następnie na edytuj profil.
  3. Przewiń całą drogę w dół i kliknij na tekst ’Tymczasowe wyłączenie mojego konta'
  4. Twoje konto jest teraz dezaktywowane. Zawsze możesz reaktywować swoje konto. Czy wolałbyś całkowicie usunąć swoje konto? Można to zrobić za pomocą tej strony usuwania konta w Instagramie.

Dlaczego warto usunąć swoje konto Instagram?

Instagram jest razem z Facebookiem u Twitterem, prawdopodobnie najbardziej popularną platformą mediów społecznościowych. Instagram to platforma, na której można udostępniać zdjęcia i filmy z krótkim komentarzem. Inni użytkownicy mogą przeglądać i odpowiadać na te wiadomości. Z twoim kontem możesz śledzić innych użytkowników i oni również mogą śledzić ciebie. W ten sposób widzisz treść od siebie nawzajem.

Jak usunąć konto na instagramie

Pomimo platformy zabawy, coraz więcej użytkowników decyduje się na zaprzestanie instagramu. Na przykład, jednym z powodów może być to, że nie chcesz już swoich zdjęć w Internecie. Obawy o prywatność są częstym powodem dla osób, które decydują się na usunięcie swojego profilu. W końcu ludzie są coraz bardziej świadomi swojej prywatności. Instagram jest spółką zależną Facebooka, która była zaangażowana w kilka skandali dotyczących prywatności. Z drugiej strony, oczywiście, nie zawsze musi się to powtórzyć w przyszłości.

Najpierw pobierz swoje zdjęcia z Instagram

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz anulować swoje konto. Zastanów się, czy na twoim koncie są jeszcze zdjęcia, których nie masz już na komputerze lub telefonie komórkowym. Aby ich nie zgubić, zalecamy najpierw pobranie zdjęć z konta. Byłoby szkoda, gdybyś stracił cenną pamięć, bo postanowiłeś zatrzymać Instagram. Takich jak zdjęcia z dzieciństwa lub od zmarłej osoby. Zawsze to sprawdzaj!

5 1 vote
Artikelbeoordeling
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x