Usuń swoje konto na Facebooku

Usunięcie swojego konta na Facebooku nie jest zbyt trudne. To tylko szybkie wyszukiwanie odpowiedniej strony i gotowe. Wykonaj poniższe kroki, aby usunąć swoje konto na Facebooku. Po wylogowaniu się z konta użytkownika, Facebook będzie przechowywał jego dane przez kolejne 14 dni. Jeśli zmienisz zdanie i chcesz odzyskać swoje konto, możesz to zrobić w ciągu 14 dni, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i będzie ono ponownie aktywne.

Postępuj zgodnie z planem krok po kroku

  1. Zaloguj się na Facebook.com
  2. Przejdź do strony, na której możesz usunąć swoją stronę na Facebooku. Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio na stronę.
  3. Potwierdź, że chcesz usunąć swoje konto, klikając na „usuń moje konto”.
  4. Następnie będziesz musiał potwierdzić swoją prośbę o usunięcie konta poprzez ponowne wprowadzenie hasła. Musisz również wprowadzić kod captcha, aby Facebook wiedział, że nie jesteś komputerem. Po wprowadzeniu obu i potwierdzeniu tego, Twoje konto zostanie usunięte.
jak usunąć fb

Dlaczego ludzie usuwają swoje konto na Facebooku?

Facebook jest bardzo popularnym serwisem społecznościowym. Wiele osób jest jego członkami i jest idealny do utrzymywania kontaktu z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Można to zrobić z użytkownikami z całego świata. W ciągu ostatnich kilku lat konkurencja była tylko coraz większa. Więc masz Twitter i Instagram, strony internetowe mediów społecznościowych, które są również bardzo popularne. Czasami ludzie decydują się zrezygnować z Facebooka i skorzystać z innej usługi.

Pomimo zaciętej konkurencji ze strony innych firm z branży mediów społecznościowych, Facebook jest oczywiście nadal bardzo popularny. Czasami kontakt z innymi ludźmi może zostać utracony, ponieważ decydujesz się zrezygnować z Facebooka, więc pomyśl o tym i tak zrezygnuj, pobierz najpierw swoje zdjęcia, aby nie zostały utracone, czasami są to cenne wspomnienia.

0 0 votes
Artikelbeoordeling
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x