Usuń konto Badoo: Anuluj swoje konto bezpośrednio w 5 prostych krokach

Jeśli nie masz już ochoty na Badoo i chcesz usunąć swoje konto, można to zrobić w kilku prostych krokach. Jeśli masz dostęp do własnego konta, wykonaj poniższe 5 kroków.

Odinstalowanie przez komputer

Wykonaj poniższe kroki, aby usunąć swój profil:

 1. Zaloguj się przez https://badoo.com. Zaloguj się na swoje konto w prawym górnym rogu.
 2. Po zalogowaniu się kliknij na swój ’nazwa profilu'. Następnie kliknij na koło zębate, a zostaniesz przeniesiony do ustawień.
 3. Przewiń na dół. Tutaj widzisz opcję ’delete account'. Kliknij na to.
 4. Teraz pojawia się popup z kilkoma opcjami. Wybierz opcję ' Usuń swoje konto', a następnie kliknij 'Dalej'.
 5. Jesteś teraz na ostatnim etapie, na którym musisz potwierdzić, że rzeczywiście chcesz anulować swoje konto. Aby przekonać cię do pozostania członkiem, Badoo zaoferuje ci 3 dni darmowych supermocy. Czy nadal chcesz zrezygnować i nie chcesz z tego skorzystać. Następnie kliknij nie na duży niebieski przycisk, ale na tekst poniżej ’Usuń swoje konto'.

Usuń aplikację Badoo

Można również usunąć swoje konto z aplikacji Badoo. Jeśli chcesz w ten sposób anulować swoje konto, wykonaj poniższe kroki:

 1. Otwórz aplikację Badoo na swoim telefonie komórkowym lub tablecie i kliknij na ikonę menu.
 2. Kliknij na tryb, który widzisz obok swojego zdjęcia profilowego.
 3. Jesteś teraz na stronie, na której wyświetlane są wszystkie ustawienia. Przewiń w dół i kliknij na opcję ’Account'.
 4. Wtedy masz kilka opcji. Wybierz niższą opcję ’Usuń konto'.
 5. Podobnie jak przy usuwaniu konta z komputera, Badoo będzie teraz próbowało przekonać Cię do pozostania członkiem. Wybierz ’Delete Account' ponownie, jeśli jesteś pewien, że chcesz anulować swoje konto.
 6. Wtedy Badoo zaoferuje Ci również darmowe supermoce, aby przekonać Cię do pozostania członkiem. Jeśli jesteś naprawdę pewien, kliknij ’Nie, usuń moje konto'.
 7. Na koniec zostaniesz poproszony o podanie przyczyny, wybranie przyczyny i kliknięcie ’Delete Account'.

Więc, zadziałało, jeśli wykonałeś kroki powyżej swojego profilu został usunięty z Badoo. Jeśli zmienisz zdanie, masz 30 dni na reaktywację swojego konta. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje konto zostanie trwale usunięte po 30 dniach.

Teraz możesz również usunąć aplikację z telefonu, nie jest już potrzebna.

usunąć konto badoo

Usuń niechciane konto Badoo

Czy ktoś niechcący stworzył profil na Badoo z twoimi danymi? Na przykład kopiując swoje dane z Facebook lub Instagram? To jest bardzo irytujące i na szczęście jest rozwiązanie. Aby usunąć to konto istnieje kilka opcji, możesz poprosić zarówno Badoo jak i google o usunięcie tej strony. Radzimy zrobić jedno i drugie, abyście mogli się tego szybko pozbyć.

Jak mogę usunąć konto Badoo bez dostępu?

Nie masz już dostępu do swojego konta badoo? Następnie Badoo udostępniło formularz, w którym możesz poprosić o usunięcie swojego profilu z google. Proszę wypełnić następujący formularz https://badoo.com/google-removal.phtml.

Wyślij prośbę o usunięcie do Google

Istnieje również możliwość bezpośredniego poproszenia google o usunięcie linku do profilu z wyników wyszukiwania. Możesz to zrobić wypełniając formularz pod https://support.google.com/websearch/troubleshooter/3111061.

0 0 votes
Artikelbeoordeling
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x